Скеледром


Існує думка, що скалодром і скелелазіння корисні дітям. Багато лікарів рекомендують дітям скелелазіння для розвитку моторики тіла, зміцнення кісток і суглобів.

new
new
new

Скалодром - це імітатор скельного рельєфу, який поєднує в собі спорт і розвага. Це здорове і модний рух, яке прийшло в СНД з США і Європи, де скелелазіння давно розвинене. Спортивна частина полягає в розвитку всіх м'язових груп дитини, чим можуть похвалитися далеко не всі тренажери.

new
new
new

Крім розвитку м'язів, відбувається зміцнення кісток, суглобів, про які було сказано вище. Коли дитина займається на скеледромі, відбувається одночасна взаємодія всіх складових тіла, що дозволяє гармонійно і повноцінно розвиватися. Скалодром - це також і поліпшення витривалості, підвищення самооцінки і віри в свої сили.Скалодром - це тренажер, який дарує масу позитивних емоцій і вражень.

new

Причин любити скалодром багато, але, як нам здається, по відношенню до дітей велику роль грає саме мотивація. Дуже приємно знати, що у тебе вийшло і що все залежить виключно від зусиль, які були докладені. Домагаючись все нових і нових висот, дитина починає все більше вірити в себе, а це важливо. Усі батьки хочуть бачити щасливого і життєрадісного дитини, який сповнений амбіцій і мрій. Скалодром - прекрасний засіб для досягнення цієї мети. Нехай Ваші діти і діти в цілому вірять в себе.


  • (096) 488 59 77
  • (097) 121 47 13
  • lider@gmail.com
Адреса: м. Буча, вул. Нове шосе, 48, ТЦ «Модуль», 2-й поверх.
Режим роботи: з 9.00 до 21.00 без вихідних.
Lights Lights

Зв'яжіться з нами